Про нас

Робота коваля в усі часи була оповита містичної таємницею. Він працює з вогнем і металом і, як давньогрецький бог-коваль Гефест, володіє таємницею як вдихнути життя в свої витвори. Вироби з металу поєднують в собі міць і красу, функціональність і витонченість.

Kovaniy interer (S)

Практичність і краса художніх кованих виробів

Компанія «Армаділл» продовжує традиції ковальства в Україні, використовуючи в своїй роботі сучасні технології та дизайн. За шістнадцять років свого існування компанія здобула авторитет і любов серед своїх клієнтів. Художнє кування вимагає уважного підходу на всіх етапах виробництва. Фахівці компанії володіють високими професійними навичками, які дозволяють нашим замовникам втілювати свої фантазії та ідеї у виробах з металу.

Сьогодні попит на ковані вироби дуже високий, оскільки вони дозволяють ефектно прикрасити фасад будівлі або внутрішній інтер’єр. Багато клієнтів обирають кування не тільки за його декоративні функції, а й за довговічність і надійність таких виробів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

«Армаділл» подбає про те, щоб замовлені вами вироби мали і художню, і практичну цінність. Переконатися в майстерності наших фахівців ви можете, переглянувши портфоліо компанії. Наші роботи говорять самі за себе. Ми також дбаємо про те, щоб наші послуги були доступні всім, хто цінує мистецтво художнього кування.

Декоративні можливості кування доволі значні. Воно чудово поєднується з будь-яким архітектурним стилем, широко застосовується в ландшафтному дизайні. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід у виготовленні предметів художнього кування: від елементів інтер’єру до створення грат і меблів. Звернувшись до нас, ви отримаєте професіональний підхід і гарантовану високу якість.

 

ARMADILL PDF