Ковані ворота

Ковані ворота

Обличчям будь-якого приватного будинку є ковані ворота, адже вже при наближенні до будинку можна оцінити смак його власника. Такі ворота вигідно підкреслять зовнішній вигляд особняка, а також виділять його серед сусідніх дворів.

Зараз мало кого можна здивувати незвичайним дизайном оточуючих нас предметів, але для тих, хто вважає за краще оригінальність і індивідуальність, наша компанія має ексклюзивні пропозиції. На нашому сайті ви можете вибрати і замовити металеві ковані ворота в різному стильовому оформленні і абсолютно недорого.

Виготовлені вручну, такі ворота внесуть в оформлення двору свою родзинку, що приверне увагу і викличе захоплення. Наша компанія може запропонувати вам гарні ковані ворота з доставкою за прийнятною вартістю.

Металеве мереживо на будь-який смак

Замовляючи ковані вироби, багато перш за все орієнтуються на їх вартість, і тільки потім звертають увагу на оформлення та зовнішній вигляд. Звичайно, можна викласти кілька сотень тисяч в прагненні «виділитися з натовпу», а можна зробити замовлення в нашій компанії і перетворити свій будинок в шикарну садибу, причому абсолютно недорого.
У каталозі нашого сайту представлений широкий асортимент кованих воріт в різному виконанні:
• орні;
• відкатні;
• з аркою;
• з перфорованим, мідним або металевим листом;
• з хвірткою.

Кування часто застосовується під час виробництва воріт різного призначення. Саме ручна робота надає готовим виробам індивідуальність і додає їм стилю.
Використовуючи при обробці металу інноваційні технології та сучасні рішення, ми надаємо нашим виробам підвищену міцність і стійкість до негативних атмосферних впливів і іншим факторам.

Купити ексклюзивні ковані ворота в Україні можна тільки у нас

Вибираючи вироби нашої компанії, ви отримуєте безліч переваг:
• при виробництві використовуються матеріали тільки високої якості;
• ми пропонуємо оригінальні дизайнерські розробки;
• наші клієнти мають можливість замовити ковані ворота за власним ескізом або ми допоможемо вибрати виріб з наявних;
• ви будете впевнені в ідеальній відповідності розмірів і геометрії виробів.

Додаткові послуги

Також, крім безпосереднього виготовлення кованих виробів, ми виконуємо і супутні послуги. Крім доставки готового виробу і його установки, наші фахівці можуть виконати попередні виміри, підібрати матеріали і декоративні елементи. Вартість кованих воріт в Києві залежить від різних чинників, в тому числі від використаних матеріалів, складності роботи, розмірів і наявності додаткових елементів, таких як хвіртка.