Портфоліо

Портфоліо

Ковані вироби можуть додати вишуканості будь-якому інтер’єру. Вони чудово поєднуються з різними стилями і мають дивовижні якості: міцність, легкість і витонченість.

Досвід і професіоналізм

Компанія «Армаділл» добре відома на українському ринку кованих виробів. Увага до кожного клієнта та висока якість продукції, що випускається, забезпечили їй популярність у багатьох містах. Вироби, виготовлені нашими фахівцями, можна побачити як в громадських парках, установах, ресторанах і клубах, так і в приватних будинках.

Ми дбаємо про те, щоб наші ковані вироби були і привабливими, і практичними. Ними можна ефектно прикрасити зовнішній фасад будівлі чи саду або додати вишуканих акцентів внутрішньому інтер’єру. Для того щоб задовольнити естетичні потреби кожного клієнта, фахівці нашої компанії ретельно працюють над розробкою ескізів, враховуючи абсолютно всі ваші побажання й вимоги. Кожен етап процесу виготовлення кованих виробів проводиться під суворим контролем. Довгий термін експлуатації став можливим за рахунок застосування спеціальних захисних фарб. Вони забезпечать захист металевих конструкцій від несприятливих погодних умов. Таким чином, ви зможете милуватися кованими виробами, не боячись за зміни в їхньому зовнішньому вигляді.

Напрямки діяльності компанії

Високий попит на художнє кування з металу спостерігається ще з давніх часів. Робота коваля завжди високо цінувалася і прирівнювалася до мистецтва. Сьогодні теж можна не відмовляти собі в задоволенні зробити інтер’єр свого будинку особливим, наприклад, прикрасивши приміщення кованими меблями або елементами декору.

Ви можете брати участь безпосередньо в розробці ескізу, вносячи свої доповнення, або вибрати щось з існуючих варіантів. Співробітники нашої компанії реалізують будь-який ваш проект для будинку або офісу. За допомогою металевих виробів Ви зможете забезпечити собі надійний захист як від сторонніх поглядів, так і від несприятливих факторів зовнішнього середовища, а наші дизайнери подбають, щоб ковані вироби були стильними, оригінальними та елегантними.

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на професіоналізм і підтримку нашої команди. Ми можемо запропонувати вам широкий вибір готової продукції. Якщо ж ви мрієте втілити свої дизайнерські задуми, наші співробітники докладуть усіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволеними.

Top